x

İletişim

Adres
Cinnah Cad. Bükreş Sok. No:19/8
Çankaya, ANKARA
Telefon
+90 (312) 428 78 86 
E-Posta
ankara@vizemerkezi.com

 


 

 
 
 
 

Ankara Vize İşlemleri Merkezi olarak, tüm vize konularında destek olmak üzere, Ankara'da hizmetinizdeyiz. Ankara Vize İşlemleri Merkezi olarak Türkiye’ye vize uygulayan ülkelere vize konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur. Yurtdışı Başvurularında bulunacak olan kişilerin izleyecekleri prosedürler ve işlem süreçleri dahilinde  bilmesi gereken tüm bilgiler bulunmaktadır. 

 Ankara'da vize işlemlerinin ve başvurunun nasıl  yapıldığı, vize alabilmek için gerekli prosedürler ve evraklar hakkında bilgiyi, güncel ve tam olarak öğrenebilmek için Ankara Vize Merkezimiz sizin için ideal bir destektir.

 

Ankara Vize İşlemleri

Yurt dışında Oturum alma, Vatandaşlık, Aile birleşimi, Seyahat, İş, Turizm, Eğitim ve Ticaret yapmak gibi işlemlerde öncelikle yapılması gereken vize alma işlemidir. Bu gibi vizeler ihtiyaç durumunuza göre belirlenen evraklarla birlikte ister şahsen, Ankara’da Vize İşlem Merkezimizden isterseniz de Türkiye’nin her yerinden belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak yapabilirsiniz.

Ankara'da Vize Başvuruları

Vize İşlemleri prosedürlerinin sizi yormasına izin vermeyin. Tüm vize işlemleriniz için sizin adınıza Vize işlem Merkezimiz gerçekleştirebilir. Ankara'dan Vize  Belgesi almak için öncelikle  Ankara'da bulunan Vize Merkezimiz ya da belirtilen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Tarafımıza mail veya iletişim numaraları ile ulaşabilirsiniz. Ankara'dan Vize işlemleri yapabilmek için neler yapılması gerektiği hakkında eksiksiz ve güncel bilgiye bu sayede ulaşabileceksiniz. Bizlere e-posta ile ulaşmak ve bizlerden bilgi almak isterseniz gönderdiğiniz e-postaya cevap olarak "vize almak için gerekli" evraklar ile ilgili mail gönderimi gerçekleştirilecektir. Gönderilen bu mailde merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceksiniz. Vize işlemleri için güvenle ve zahmetsizce başvuru yapmak, yapılan başvuruyu endişe etmeden takip etmek, vize merkezimizin sizlere sunduğu büyük bir avantajdır. Başvurularınızın tarafımıza ulaştırılmasından sonra yapılması gerekli işlemleriniz güvenli bir biçimde ve en kısa sürede tarafımızdan yürütülmektedir. Vize Başvurusu yapan kişilerin bilmesi gereken en önemli şey güvenilir ve güncel bilgilerle donanımlı vize merkezlerini bulabilmeleridir. Bu sebeple; vize merkezi olarak yıllardır işimizi en doğru kurallarca gerçekleştirmekteyiz. 

 

Ankara’da Vize İşlemleri

Yurtdışı seyahatlerinize eğer çocuk/çocuklarınız ile çıkmak istiyorsanız ve çocuk/çocuklarınız 18  yaşından küçük ise annesi ve babası tarafından hazırlanmış noter onaylı muvafakatnameyi hazırlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çocuklarınızın vize işlemleri gerçekleştirilemez Her ülkenin belirlemiş olduğu muvafakatname prosedürü vardır Bu prosedürleri Vize merkezlerimiz tarafından öğrenebilirsiniz.

 

Ankara Vize İşlemleri Merkezi, Türkiye’ye vize uygulayan ülkelere vize konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.  Vize Merkezi, sektöründe hep iddialı bir firma ve marka olmayı hedeflemiş ve geçen sürede de bunu büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.Vize işlemleri bildiğiniz gibi bir yığın prosedürle uğraşmanızı gerektirecek sıkıcı ve stresli bir iştir. Eğer vize işlemlerinizi için Vize Merkezi ile birlikte çalışırsanız hem tüm bu işlerden kurtulmuş olursunuz, hem de Vize Merkezi’nin tecrübesiyle stres yaşamadan vizenizi kolaylıkla alırsınız.